Įsikurkite analogų neturinčiame projekte, tarp amžinai žalių pušynų ir Neries upės kranto!

Vos keli žingsniai nuo Neries kairiojo kranto, vienoje žaliausių miesto dalių, Valakampiuose, plėtojama nauja 8 kotedžų gyvenvietė, kurioje Jūsų šeima galės mėgautis privačiu poilsiu, išskirtine ramybe ir patogiu gyvenimu. Čia už buto kainą galite įsigyti vakarietiškos architektūros dviaukščius kotedžus su nuosavais kiemais, terasomis bei dvigubomis parkavimo vietomis.
Maksimali dalinė apdaila
Grindinis šildymas
Vieta židiniui
Panoraminiai langai
Įrengtos terasos
Gamtos apsuptyje
Saugi teritorija
Automobilių aikštelės prie kiekvieno namo
Maksimali dalinė apdaila
Grindinis šildymas
Vieta židiniui
Panoraminiai langai
Įrengtos terasos
Gamtos apsuptyje
Saugi teritorija
Automobilių aikštelės prie kiekvieno namo
Maksimali dalinė apdaila
Grindinis šildymas
Vieta židiniui
Panoraminiai langai
Įrengtos terasos
Gamtos apsuptyje
Saugi teritorija
Automobilių aikštelės prie kiekvieno namo
Techninė informacija
GYVENKITE NEDIDELĖS BENDRUOMENĖS APSUPTYJE

Kokybiški namai viename žaliausių sostinės rajonų – tai privilegija, kuria gali mėgautis ne kiekvienas. Gyvendami čia, sau ir savo šeimai padovanosite patogų, jaukų ir džiugių akimirkų pripildytą gyvenimą. Nedidėlėje „Valakampių krantas“ gyvenvietėje plėtojami 8 dviaukščiai kotedžai, todėl čia Jūsų ramybės ir privatumo tikrai netrikdys kaimynų gausa.

NAMAI PATOGIAM JŪSŲ ŠEIMOS GYVENIMUI

Kiekviename name per du auštus suprojektuoti 3-4 miegamųjų kotedžai, numatytos erdvės virtuvei, svetainei, miegamiesiems, vaikų ir vonios kambariams, visos erdvės suprojektuotos patogiam Jūsų šeimos gyvenimui. Pro panoraminius langus atsiveriantis amžinai žaliuojančių pušynų vaizdas kasdien Jus įkvėps spalvingai ir nuotaikingai dienai. Kiekvienas kotedžas turi nuosavą sklypą su terasa, kurioje galėsite mėgautis maloniu poilsiu ir jaukiais vakarais. 

ČIA JŪSŲ GYVENIMAS TAPS DAR MALONESNIS

Puikus jausmas: gyvenate netoli miesto centro, bet aplink gamta ir nesibaigianti ramybė. Įsikurkite žaliausioje miesto dalyje, kur prie pat Jūsų namų gausu dviračių ir pasivaikščiojimo takų, lengvai pasiekiamos upės ir ežerų pakrantės. Darželiai, mokyklos, medicinos įstaigos, prekybos bei pramogų vietos itin patogiai pasiekiamos savu ir viešuoju transportu. Pasinaudokite išskirtine galimybe įsikurti prestižinėje miesto dalyje, Valakampiuose, vaizdingoje pušynų apsuptyje, kur Jūsų šeima išskirtinai galės mėgautis privačiu poilsiu, jaukumu ir ramybe.

Infrastruktūra
Infrastruktūra
  • Neries pakrantė: 250 m.;
  • Valakampių I-as paplūdimys: 600 m.;
  • Atstumas iki centro: 8 km.;
  • Artimiausia autobuso stotelė: 100 m.;
  • Artimiausias lopšelis-darželis: 2,5 km.;
  • Artimiausia pradinė mokykla: 3,3 km.;
  • Artimiausia pagrindinė mokykla: 4,2 km.;
  • Prekybos centrai: Maxima X 3,8 km., RIMI 4,1 km., IKI 4,4 km.;
  • VU botanikos sodas 8,7 km.
Grįžti

Už buto kainą galite įsigyti
individualų kotedžą, kur kruopščiai
apgalvota kiekvienos detalės kokybė

Čia įsikūrę gyvensite gamtos ir kultūrinių vertybių apsuptyje. „Valakampių krantas“ − tai prestižinė gyvenvietė, kuriai nėra alternatyvų. Tai geriausia dovana sau: pušynas Jūsų kieme, vos už kelių žingsnių sruvenanti Neries pakrantė bei visada puikus Valakampių gamtos kraštovaizdis. Už prieinamą kainą, vienoje vertingiausių Vilniaus vietų, galite įsigyti modernios architektūros dviaukščius kotedžus su nuosavais kiemais, terasomis bei dvigubomis parkavimo vietomis.

GAUKITE PASIŪLYMĄ
Uždaryti

GYVENKITE KOKYBIŠKUOSE NAMUOSE, NAUJAI BESIKURIANČIAME KVARTALE

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

PAULIUS ČEREŠKA
Projekto vadovas
+370 625 69530
Projekto adresas: 
Vaidilutės g. 33, Valakampiai, Vilnius
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti.